Gminne zawody sportowo – pożarnicze OSP

8 czerwca 2019 odbyły się Gminne zawody sportowo- pożarnicze OSP. Gospodarzami tegorocznych zawodów była jednostka OSP Dobrojewo, sędzią głównym zawodów był dh Sławomir Przybysz. Uroczystego otwarcia dokonał prezes Zarządu Miejsko – Gminnego ZOSP RP dh Feliks Burdajewicz. Druh przywitał przybyłe drużyny oraz zaproszonych gości m.in. Burmistrza MiG Ostroróg pana Romana Napierałę.

Celem zawodów sportowo – pożarniczych jest w szczególności: mobilizowanie do stałego doskonalenia umiejętności obsługi sprzętu, ocena stanu wyszkolenia pożarniczego, popularyzacja wśród społeczeństwa zagadnień ochrony przeciwpożarowej, przygotowanie do startu w zawodach wyższego szczebla.

Wszystkie drużny odebrały gratulację z rąk Burmistrza, zwycięskie jednostki otrzymały pamiątkowe puchary.

Klasyfikacja zawodów była następująca:

Grupa „A” drużyny męskie

miejsce I OSP Bobulczyn