I Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Prezesa OSP Bobulczyn

Podczas zbiórki MDP, padła propozycja rozegrania turnieju piłki siatkowej MDP kontra OSP, o Puchar Prezesa OSP Bobulczyn.
Po rozmowie z Prezesem, było już wiadomo. Ustaliliśmy datę na 3 czerwca, turniej rozpoczął się kilkanaście minut po godzinie 17:00.
MDP, po całym tygodniu przygotowań, na boisku, byli prawie w stu procentach pewni swojej wygranej. Starsi strażacy, również byli dobrej myśli.
Mikołaj
Obie drużyny walczyły o piłkę i nie odpuszczał.  Pomimo zmęczenia świetnej pogody, która w tym wypadku utrudniała grę, ponieważ słońce świeciło prosto w oczy.
Pierwszy set, dał wielkie nadziej młodzieży, która zwyciężyła. Kolejny set, okazał się być zwycięski dla drużyny przeciwnej, co spowodowało rozczarowanie w oczach młodych zawodników, po tej rozgrywce nastąpiła przerwa na zmianę zawodników oraz zaspokojenie pragnienia.
Po tej krótkiej przerwie, pełni energii wrócili na boisko, kilka pierwszych piłek, świetnie zagranych przez MDP, równie dobrze przyjętych przez drużynę przeciwną, wyrokowały przegraną młodych, te wyroki okazały się być mylne,  ponieważ młodzi wzięli się w garść i to mocno. Spowodowało to nagły wzrost punktów, kilka minut przed zakończeniem był remisem 23:23, piłka była nasza, ostatnie serwy należały do MDP. Ostatecznie Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza zwyciężyła przewagą 2 punktów.
Wygrany puchar, stanął na naszej półce. To już nasz drugi i z pewnością nie ostatni 🙂

Opracowanie: Wiktoria Błajek