Walne zebranie sprawozdawcze 17.02.2018r.

17 lutego br. w świetlicy wiejskiej podsumowaliśmy rok 2017. Zebranie otworzył Prezes OSP Bobulczyn dh Sławomir Radzi, który powitał zaproszonych gości m.in. Naczelnika Zarządu Gminnego OSP RP dh Sławomira Przybysza, Członka Zarządu Gminnego OSP RP dh Romana Napierałę, Burmistrza Miasta i Gminy Ostroróg pana Sławomira Szałatę, Radnego naszej miejscowości pana Leszka Smogulskiego oraz Sołtysa pana Romana Liberę oraz przedstawicieli zaprzyjaźnionej jednostki OSP Wronki.

Przewodniczącym zebrania wybrano Prezesa OSP Bobulczyn dh Sławomira Radzi, protokolantem zebrania był dh Mateusz Piszczoła.

Porządek obrad był następujący:

1. Otwarcie zebrania.
  2. Przyjęcie porządku zebrania.
  3. Powołanie przewodniczącego obrad, protokolanta oraz komisji uchwał i wniosków.
  4. Przedstawienie sprawozdania z działalności.
  5. Przedstawienie sprawozdania finansowego.
  6. Przedstawienie sprawozdania Komisji Rewizyjnej.
  7. Przedstawienie projektu planu działalności i planu finansowego na rok bieżący.
  8. Dyskusja.
  9. Udzielenia absolutorium Zarządowi OSP za okres sprawozdawczy.
  10. Zatwierdzenie bilansu i rachunku wyników finansowych za 2017r.
  11. Przyjęcie planu działalności i planu finansowego na 2018r.
  12. Wolne wnioski zebranych.
  13. Podjęcie uchwał i przyjęcie wniosków do realizacji.
  14. Zakończenie zebrania.

Zgodnie z porządkiem obrad druhowie przedstawili sprawozdania za poprzedni rok. Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza przygotowała prezentacje ze swojej działalności.

Po odczytaniu sprawozdania Komisji Rewizyjnej, druhowie udzielili absolutorium władzom.

Podczas zebrania zaprezentowano plany naszej jednostki na najbliższy rok, które zostały szczegółowo omówione z zaproszonymi gośćmi.